9 Ocak 2013 Çarşamba

“Hobbit : Unexpected Journey – Beklenmedik Yolculuk”
Orta Dünya’yı çok özlemiştik.  Shire, Ayrıkvadi gözümüzde tütüyordu 9 yıldır. Yüzüklerin Efendisi serisi tamamlandıktan sonra yıllardır “Hobbit”in yolunu gözlüyorduk. Nihayet 14 Aralık 2012’de arz-ı endam etti “Hobbit” perdeye. Yüzüklerin Efendisi’nde yaşanan devasa maceranın öncesini anlatan Hobbit, umutla ve hasretle bekleyenleri hiç şaşırtmadı ve oldukça mutlu etti.  Bilbo Baggins, Gandalf, Thorin Meşekalkan ve yol arkadaşları cücelerin macerası başladı ve devam edecek.

Serinin ilk filmi “Hobbit : Unexpected Journey – Beklenmedik Yolculuk” Yalnız Dağ'ın hikayesini öğrenip; cücelerle, elflerin birbirlerinden neden nefret ettiklerini daha iyi anlayacaksınız Hobbit'te. Bilbo ile Gollum'un karşılaşmalarını ve tabii ki yüzüğün bulunuşunu da izleyeceksiniz. Ve bilmece oyununu da. Baştan aşağı büyük ve yeni bir macera sizleri bekliyor.

Hobbit'in şarkısı "The Misty Mountains Cold"u Thorin ve cücelerden dinlerken kendinizi maceranın tam ortayerinde bulacaksınız, film bitişinde ise bu sefer Neil Finn'den dinleyeceksiniz... İkisi de muazzam


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder